Субсидія від 2 до 10 тисяч гривень: на які виплати розраховувати запоріжцям

Напередодні початку опалювального сезону Мінсоцполітики проводить моніторинг ситуації з нарахування субсидій в регіонах. За підсумками роботи у вересні 2021 чисельність одержувачів субсидій збільшилася на 100 тис.

За прогнозними оцінками Мінсоцполітики, орієнтовно в цьому опалювальному періоді середній розмір субсидії складе близько 2 тис. грн на домогосподарство.

В окремих випадках житлові субсидії можуть досягати й 5,7 або 10 тис. грн. Зокрема, це стосується, в першу чергу, багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу).

Кому можуть відмовити в субсидії:

українцям, у яких на депозиті понад 100 000 гривень;власникам автомобіля до п’яти років;тим, хто купував валюту на суму понад 50 000 гривень.

Джерело: УНІАН

Читайте також: у Запоріжжі назвали дату старту опалювального сезону. І він приготував багато сюрпризів: колосальне здорожчання і нові платіжки.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/subsidija-vid-2-10-tisjach-griven-na-jaki-viplati-rozrahovuvati-zaporizhcjam/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=subsidija-vid-2-10-tisjach-griven-na-jaki-viplati-rozrahovuvati-zaporizhcjam

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top