Суспільство розділилося надвоє: як виглядає і живе Мелітополь в окупації (ФОТО)

У тимчасово окупованому Мелітополі суспільство розділилося на дві частини. Для одних життя зупинилося 24 лютого, інші пристосувались «під мінливий світ» і використовують війну для особистої наживи.

Про це повідомляє «РІА М«, передає «Акцент».

Першими адаптувалися перевізники і таксисти. Дехто, щоб показати лояльність до російського світу, обвісив маршрутки «Zетками», а на лобовому склі розмістив колорадки.

— У такі маршрутки не заходжу принципово. І хоча проблем із транспортним сполученням у Мелітополі сьогодні ще більше, ніж до війни, я краще піду пішки, аніж їхатиму з таким бидлом, — каже мешканка Мелітополя, яка якраз таки не змирилась із «русскім міром» і чекає на визволення Мелітополя.

Особливо складно пересуватися в громадському транспорті сільським жителям, які працюють у місті. Під час перевірки паспортного режиму, військові рф можуть запросто висадити з маршрутки за відсутність роспаспорта. І поки йде перевірка водій нікого вже чекати не буде. Йти додому або на роботу доведеться пішки.  

Деякі з таксистів з них завербовані ФСБ і працюють «стукачами». Окремі постачають місцевих жриць кохання російським офіцерам, пишуть журналісти.

Серед «перефарбованих» також дрібні торговці. Завжди активні любителі «походів» до виконкому дуже спокійно сприйняли демонтаж лотків на Кіровському ринку на теплотрасі. І щоб її замінити довелося знести півринку.

«Після відновлення траси лотки окупанти обіцяли повернути і поставити на колеса. Сьогодні тут повна антисанітарія. Проте люди примудряються продавати продукти в пилу. Низка стихійних торговців, які розміщувалися на підступах до Кіровського ринку, включно з узбеками з їхнім товаром — постільною та спідньою білизною, узагалі змушені були передислокуватися.

Разрушенный рынок в центре город и маршрутки с Zетками Разрушенный рынок в центре город и маршрутки с Zетками 4 Разрушенный рынок в центре город и маршрутки с Zетками 55 Разрушенный рынок в центре город и маршрутки с Zетками 00

На Центральному ринку в нижній частині міста є особливо завзяті адепти русского мира.

— Купував нещодавно футболки на ринку внизу.  Спеціально підійшов до місцевої, а не до узбека. Але потім зрозумів, що краще б і не підходив. Запитав, чиє виробництво у торговки. А вона мені заявляє: «Спеціально для таких як ви трудяги росії пошили». Аж плюнути в обличчя захотілося. Звісно, футболку купувати не став. Розвернувся і пішов, — каже житель Мелітополя.

На жаль, але після деокупації Мелітополя далеко не всі латентні сепаратисти виїдуть із міста. І вже сьогодні міській владі необхідно думати про те, як будувати нове життя і нове суспільство у звільненому Мелітополі.

— Зараз ми вже готуємо план деокупації, формуємо команду і стратегію примирення людей. Усі колаборанти і зрадники мають бути покарані. Потім нам потрібно зробити все, щоб наші жителі повернулися в Мелітополь. А далі примирити тих, хто залишився в окупації і терпів терор від ворога і тими, хто повернувся. Наступний крок — розвиток усієї економіки України, — розповів про плани Мелітопольський міський голова Іван Федоров. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ситуація станом на ранок 2 вересня на Запорізькому напрямку Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/suspilstvo-rozdililosya-nadvoye-yak-viglyadaye-i-zhive-melitopol-v-okupatsiyi-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top