Свій ювілей відзначила Запорізька міська дитяча лікарня №1

Свій ювілей відзначила Запорізька міська дитяча лікарня №1

75 років на сторожі здоров’я. Свій ювілей відзначила Запорізька міська дитяча лікарня №1. Свої двері вона відкрила в 1943-му, після звільнення міста від німецьких загарбників. За ці роки тут було врятовано десятки тисяч життів.

«Любов до лікарського мистецтва – це і є любов до людства», – стверджував свого часу батько медицини Гіппократ. І з цим не посперечаєшся. Десятки тисяч врятованих життів і змінених доль на рахунку першої запорізької дитячої лікарні. 75 років на сторожі здоров’я. Вона була створена в 1943-му, одразу після звільнення міста від німецьких загарбників. 75-річний ювілей зібрав тих, хто віддав не один рік роботі в лікарні.

Перша дитяча лікарня була і залишається кузнею кадрів. З нагоди свята для колективу медзакладу влаштували концертну програму. Вітали лікарів зі сцени і дитячі колективи. Привітали колектив з ювілеєм і представники міської влади. Вони вкотре нагадали про важливість лікарської праці та відданість людей цій професії. Високий професіоналізм лікарів відзначили грамотами. До привітань приєднався і колектив комбінату «Запоріжсталь». Це і залишається головним завданням лікарів – бути на сторожі здоров’я, а надто, коли йдеться про дітей.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/svij-yuvilej-vidznachila-zaporizka-miska-dityacha-likarnya-1/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top