Телеканал TV5 став лідером теледивлення у новорічну ніч

У загальному рейтингу TV5 посів почесне четверте місце з-поміж 38 мовників, як локальних, так і національних, які присутні в телеефірі Запорізького регіону. Більшу долю отримали тільки всеукраїнські телеканали: 1+1, ICTV та канал «Україна», а на п’ятій та шостій позиції опинилися Новий канал та СТБ.

«Такого високого результату вдалося досягти за допомогою контрпрограмування. Вже декілька років поспіль телеканал TV5 ставить в ефір у новорічну ніч документальні та небанальні художні фільми, а також концерти видатних музикантів. Це дозволяє глядачам, які втомилися від гумористичних передач та стандартної сітки мовників в ніч з 31 грудня на 1 січня, отримати продукт, який їм до вподоби. Ми даємо телеглядачам право вибору, і це добре працює», – зазначив генеральний директор телеканалу TV5 Денис Зацерковний.

Вимірювання рейтингів теледивлення проводить міжнародна компанія Nielsen щодня. Дослідження проводиться серед аудиторії віком 4+.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/telekanal-tv5-stav-liderom-teledivlennja-u-novorichnu-nich/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=telekanal-tv5-stav-liderom-teledivlennja-u-novorichnu-nich

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top