Тимчасовим ректором вишу у місті Запорізької області окупанти призначили його завгоспа

Завгоспа рашисти призначили тимчасовим «ректором» Бердянського державного педагогічного університету

Як повідомляє телеграм канал “Бердянск в оккупации”, завгосп БДПУ Микола Ушаков добровільно пішов на співпрацю з окупантами.

— Вчора взяв на себе організаційно-розпорядчі функції: роздає заяви на прийом на роботу до «нового вишу», оформляє заяви на матдопомогу в рублях, хто не згоден з новим порядком — виганяє з будівлі університету.

Водив кабінетами делегацію рашистів з «нового мелітопольського вишу». Викладачі Бердянського університету абсолютним складом відмовилися співпрацювати з окупантами, а сам ВНЗ перереєстровано у Запоріжжі, — повідомляється у телеграм каналі.

Як повідомляла “Індустріалка”, Бердянський державний педагогічний університет розмістився на базі Запорізького національного університету. Працює в повному обсязі, чекає абітурієнтів.

Викрали коменданта гуртожитку БДПУ

Мешканці тимчасово окупованого міста повідомляють про те, що 22 червня рашисти серед білого дня викрали і відвезли у невідомому напрямку Володимира Столярчука — коменданта гуртожитку БДПУ

На жаль, такі випадки частішають по всій Запорізькій області. За даними ЗОВА, станом на 17 червня у заручниках окупантів перебували 347 цивільних осіб. Із них 206 звільнені та 141 продовжують перебувати в полоні.

Проте, за свідченнями очевидців , тільки у одному Бердянську на території виправної колонії №77 знаходяться сотні затриманих мешканців регіону.

Читайте також: Запорізький національний університет став базою для двох вишів з окупованих територій

Читайте наші новини на сайті zprz. city

Сообщение Тимчасовим ректором вишу у місті Запорізької області окупанти призначили його завгоспа появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/timchasovim-rektorom-vishu-u-misti-zaporizkoyi-oblasti-okupanti-priznachili-yogo-zavgospa

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top