Туристичний бізнес-форум у Запоріжжі: день перший

Туристичний бізнес-форум у Запоріжжі: день перший

З якою стравою у вас асоціюється Запоріжжя, куди сходити на екскурсію та як заробити гроші на туризмі. На ці та інші питання можна було знайти відповіді у перший день проведення другого Туристичного бізнес форуму Запоріжжя.

Цього року в рамках Туристичного бізнес форуму пройшли численні майстер-класи та дискусії на чотирьох основних локаціях: маркетинг, гастро, туристичний офіс та фестивалі. Форум у Запоріжжі проходить вже вдруге. За результатами минулорічної зустрічі у місті відкрилися нові кафе та ресторани, почав роботу Туристичний інформаційний центр, а Запоріжжя отримало власну айдентику. Власним досвідом розвитку не лише міст, а й країни в цілому ділилися запрошені гості. Засновник Києво-Могилянської бізнес-школи Павло Шеремета, експерт з подієвого туризму Антон Тараненко та Віце-прем’єр з питань Євро-2012, екс-міністр інфраструктури України Борис Колесніков. За словами спікерів, навіть одна яскрава та значуща подія може значно підняти рівень туристичної привабливості міста.

Практичні поради для розвитку туризму у Запоріжжі дав і відомий журналіст та телеведучий Дмитро Гордон. Численні спікери виступали й на тематичних локаціях. Цього року головним напрямком у Запоріжжі обрали фестивальний туризм. Крім того, місто приваблює своїми численними історичними пам’ятками, а також промисловими гігантами. А ось в масштабах України цього року активно розвивалась гастро-індустрія. Неабияку увагу кулінарним майстер-класам приділили й на туристичному форумі. Зірковим спікером став суддя телевізійного проекту «Майстер Шеф» Дмитро Горовенко. У його планах — навчити запоріжців готувати з курки та овочів просту страву.

Крім музичних виступів тут можна було відпочити й у більш спокійній атмосфері. Подивитися документальні фільми власного виробництва телеканалу TV5 та поласувати смачним поп-корном. Таку локацію для гостей форуму влаштував партнер заходу — комбінат «Запоріжсталь». Менш масштабне, але не менш цікаве та корисне продовження форуму пройде завтра у Туристичному інформаційному центрі Запоріжжя.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/turistichnij-biznes-forum-u-zaporizhzhi-den-pershij/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top