«Твоя суперпрофесія»: Фонд Ріната Ахметова випустив освітній серіал для підлітків

– У серіалі представлені професії, здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, які вже замислилися над вибором справи свого життя. Цей серіал покликаний допомогти отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у перші роки самостійного життя, – каже Оксана Іщук, менеджерка проєктів і програм Фонду Ріната Ахметова.

Серіал «Твоя суперпрофесія» знято в рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Це серія мотиваційних зустрічей відомих і успішних людей з вихованцями інтернатів. Мета проєкту – допомогти дітям, які опинилися без батьківського піклування, розкрити в собі таланти, що дозволять їм бути успішними та щасливими. По суті, серіал – це новий, дистанційний формат проєкту. «Твоя суперпрофесія» в першу чергу орієнтована на дітей, яким по життю необхідно докласти більше зусиль для того, щоб стати успішними.

– Це серіал для дітей, у яких немає можливості вчитися у ВНЗ або технікумі. Вони відразу опиняються сам на сам із дорослим світом, і встати на ноги виходить далеко не у всіх. Серіал «Твоя суперпрофесія» розповість підліткам, як безкоштовно і швидко набути навичок в затребуваній професії та пройти стажування у хороших майстрів, – додає Оксана Іщук.

Ведучими проєкту стануть амбасадор Фонду Ріната Ахметова, відомий телеведучий і актор Андрій Дебрін і Юнона Загнітко, дівчинка з сім’ї переселенців з Донбасу. Серед професій, про які розкажуть глядачам, – перукар, блогер, фотограф, фітнес тренер, журналіст, режисер відеомонтажу. Це топ професійних переваг вихованців інтернатів, що отримали під час анкетування учасників проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила». Герої серіалу – представники професій розповідають про свій шлях до успіху і діляться корисними лайфхаками.

В описі кожної серії буде багато корисних посилань, які допоможуть не помилитися у виборі професії. Це і спеціальні тести, що виявляють схильність підлітка до тієї чи іншої справи, і перелік навчальних закладів, де можна отримати професію, і план дій, який допоможе дітям самостійно пройти шлях від питання «Ким бути?» до першого робочого дня.

Подивитися серіал можна за посиланням.

В рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Твоя суперсила» з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч в 9 інтернатних установах Донецької області, на яких побували 1065 дітей. 19 вихованцям інтернатних закладів Донецької області було вручено 18 мотиваційних подарунків.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/tvoja-superprofesija-fond-rinata-ahmetova-vipustiv-osvitnij-serial-dlja-pidlitkiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=tvoja-superprofesija-fond-rinata-ahmetova-vipustiv-osvitnij-serial-dlja-pidlitkiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top