У Бердянську відбулося авто-шоу «Лиман – трофі»

У Бердянську відбулося авто-шоу «Лиман – трофі»

Саме в безпосередній близькості до прибережної зони, на території, яка оточує лимани пройшли змагання позашляховиків.

У змаганнях взяли участь не тільки місцеві любителі екстриму, а й досвідчені спортсмени з сусідніх областей. Серед них команда з Павлограда — Микола Британ та його беззмінний штурман, дружина Ірина. У 2017 році Микола завоював звання Чемпіона України з трофі-рейдів. Павлоградці виступали в класі «Стандарт». Учасникам цього класу, а це дванадцять позашляховиків різних марок і моделей, необхідно було проїхати за одну годину якомога більше кіл. Коло, завдовжки більше двох кілометрів, подолати було не просто. Деякі перешкоди без допомоги троса і лебідки взяти було неможливо. Іноді приходилось зупинятися, щоб допомогти супернику. Лимани дуже небезпечні, не відразу помітно, що ховається під рівною поверхнею.

З перших хвилин та потім, протягом всього часу, було помітно, хто лідер — Тайоту Миколи та Ірини, та вазівська «Нива» з Маріуполя, за кермом якою Карен Сакунц. Кожен з цих екіпажів був впевнений у своїй перемозі. Хто виявився першим, вирішила суддівська бригада, знайшовши порушення регламенту під час гонки в екіпажу з Павлограда. В наслідку чого Микола та Ірина Британ з результатом дев’ять кіл посіли друге місце. «Ниві» з Маріуполя зарахували десять кіл і перше місце в класі «Стандарт».

Не менш видовищними гонки пройшли в інших класах. Представник господарів турніру Олексій Голота зайняв перше місто в класі «Квадроцикл», за одну годину він проїхав вісімнадцять кіл. У класі «Хард», на автомобілях підвищеної прохідності, перше місце знову у гостей з Маріуполя. На «УАЗі» чотириста шістдесят дев’ятої моделі пілот Ігор Красовський та штурман Іван Куц за півтори години подолали дев’ять кіл. Організатори планують змагання позашляховиків проводити кілька разів на рік.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-berdyansku-vidbulosya-avto-shou-liman-trofi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top