У черговому турі мужчкой суперліги з гандболу ЗНТУ-ЗАБ «зіграв з»Одесою»

Підопічні Ростислава Ланевича були явними фаворитами зустрічі, про це каже і підбір виконавців, і звичайно ж турнірне положення.

Одесити були виснажені після домашньої гри із “ЗТР”, котру вони програли. “ЗАБівці” ж після впевненої перемоги над “Донбасом”, навпаки відчували себе на підйомі.

Перший тайм став підтвердженням того, що “ЗНТУ-ЗАБ” дійсно є фаворитом зустрічі. Господарі одразу нав’язали свою гру і спокійно тримали дистанцію у 3-4 м’ячі. Не раз “ЗАБівців” рятував їхній голкіпер, додаючи команді впевненості. Перша 30-ти хвилинка завершилася з рахунком 20:14 на користь запорізького клубу.

У другому таймі дива не сталося. Запоріжці продовжували нарощувати відрив. На 45-ій хвилині різниця була вже “+10” на користь господарів. Наставнику одеситів нічого більше не залишалося, як дати ігровий час найближчим резервістам. Підсумковий рахунок 40:28 на користь “ЗНТУ-ЗАБ”.

“ЗНТУ-ЗАБ” зміцнив свої позиції та третій сходинці української Суперліги. Наступний матч для підопічних Ростислава Ланевича це шанс поквитатися за дві прикрі поразки “ЗТРу”. Дербі заплановане на 27 лютого.