У черговому турі української гандбольної Суперліги відбулося дербі. Запорізький “ЗТР” приймав “ЗНТУ-ЗАБ”

Це третя їх зустріч у цьому сезоні. Попередні рази у підопічних Віталія Ната все йшло як по маслу і вони двічі обходили свого найближчого переслідувача у турнірці — 33:22 і 48:28.

“Забівці” ж набрали непогані оберти в минулих іграх з “Донбасом” та “Одесою” і на куражі від вдалих поєдинків почали дивувати уболівальників. Перша атака і гості попереду.

На четвертій хвилині рахунок був вже “+3” на користь “ЗНТУ-ЗАБ”. “ЗТР” посилив наступ і гості були змушені багато фолити. Віталій Нат взяв тайм аут. Після нього на майданчик вийшла зовсім інша команда. Саме та, яку так чекали уболівальники. На 9-ій хвилині рахунок став нічийним. Ще 10 хвилин “ЗНТУ-ЗАБ” тримався на рівних, але в кінці тайму Олександр Тильте штрафним кидком у ліву дев’ятку вивів ЗТР вперед.

Підсумок першої 30-ти хвилинки — 18:16 на користь команди Віталія Ната.

У другому таймі у гравців “ЗНТУ-ЗАБ” відкрилося друге дихання, але сил вистачило тільки для нічийного рахунку 19:19. “ЗТРу” знадобилося небагато часу, щоб поставити все на свої місця. Олександр Тильте забив два м’ячі поспіль і “ЗТР” вже не підпускав суперника у рахунку.

Підсумковий рахунок — 29:27 на користь “ЗТР”.

“ЗТР” лідирує у Суперлізі, “ЗНТУ-ЗАБ” йде третім. Далі на студентів чекає ще складніший іспит. Зустріч зі старшим братом і чинним чемпіоном країни “Мотором” 6-го березня. “ЗТР” 7-го березня на виїзді зіграє з южненським “Портовиком”.