У «Дії» для сімей полонених запускають новий сервіс

У «Дії» родини зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених отримуватимуть сповіщення від Координаційного штабу. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Метою нової послуги є захист від шахрайства, спаму та викрадення особистих даних.

Як зауважив Михайло Федоров, родини військовополонених і цивільних, яких окупанти утримують в полоні, а також сім’ї зниклих безвісти стають мішенню росіян, які надсилають українцям повідомлення, де просять гроші в обмін на «звільнення з полону». Також на цій темі спекулюють спамери — прикріпляють лінк, а потім викрадають дані людини. 

«Щоб захистити родини від цього безладу, відтепер усі сповіщення з кабінету з Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими будуть у «Дії», — зазначив міністр.

Коли людина зникає, рідні залишають заяву в особистому кабінеті на сайту Координаційного штабу. У «Дію» надійдуть сповіщення з цього кабінету про те, що:

заяву підтвердили;до справи додали інформацію;людину звільнили з полону.

Також буде сповіщення в «Дії», якщо людина вважалась зниклою безвісти, а потім вдалося підтвердити, що вона в полоні.  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-diyi-dlya-simej-polonenih-zapuskayut-novij-servis/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top