У Гуляйполі вже чотири місяці працює новий освітній заклад — Інклюзивно-ресурсний центр

Логопед, реабілітолог, психолог, дефектолог. Саме тут дітям з особливими потребами ці фахівці готові завжди прийти на допомогу. Окрім спеціалістів, заклад має широку матеріально-технічну базу аби діти змогли отримати не лише психологічну а і фізичну реабілітацію.

Інклюзивно-ресурсний центр — місце де у Гуляйполі готові допомогти дітям з особливими освітніми та фізичними потребами. Він покликаний створити всі необхідні умови для здобуття загальної середньої освіти.

Центр вже відвідала 161 дитина. До кожного вихованця центру – індивідуальний підхід. Спочатку спеціалісти проводять комплексну оцінку розвитку дитини. Це дає змогу організувати подальший кваліфікований системний супровід.

Підсумки робити зарано. 4 місяці — невеликий термін. Подекуди необхідна психологічна чи фізична реабілітація триває рік, а то і більше, кажуть спеціалісти. Попри все, десяткам дітей вже допомогли. У складних випадках вдалося налагодити спілкування, а це вже 50% успіху. Заклад знаходиться у Гуляйполі, проте його двері відкриті і для жителів сусідніх населених пунктів. Заняття безкоштовні.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-gulyajpoli-vzhe-chotiri-misyatsi-pratsyuye-novij-osvitnij-zaklad-inklyuzivno-resursnij-tsentr/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top