У сезоні 2018 загальнокомандні результати запорізьких легкоатлетів знизилися

У сезоні 2018 загальнокомандні результати запорізьких легкоатлетів знизилися

За круглим столом зібралися люди, яких об’єднує любов до легкої атлетики. Головна тема бесіди – підсумки сезону та вирішення проблемних питань, що пов’язані з відсутністю арени для зимової підготовки спортсменів.

Якщо у рейтингу з олімпійських видів спорту у 16-му році легка атлетика займала 5 місце, то у 2017 – восьме. У нинішньому сезоні запорізькі легкоатлети скоріше за все збережуть своє місце у десятці кращих, адже незважаючи на всі труднощі показували гідні результати як на всеукраїнській арені, так і на світовій.

З оптимізмом усі чекають наступного сезону. Наявність реконструйованої сучасної бази підвищить ефективність підготовки, а відтак і результати стануть кращими, – переконані самі спортсмени.

Навколо проблеми з утратою легкоатлетичного манежу у Запоріжжі об’єдналися всі. Влада виконувала свої зобов’язання. Так, у 2018 році з обласного бюджету було виділено 840 тисяч гривень. Відділення легкої атлетики працює у 14-ти дитячо-юнацьких спортивних школах, у тому числі, на базі обласної школи вищої спортивної майстерності. Стипендіями підтримує кращих легкоатлетів регіону спортивний клуб “Металург”.

Наступний рік пройде для легкоатлетів під знаком чемпіонату світу, а вже у 20-му році довгоочікувані Олімпійські ігри у Токіо. Окрім молодих зірок, які вже зараз штурмують п’єдестал чемпіонату України, представляючи Запоріжжя, приєднаються і визнані майстри Анастасія Ткачук та Ганна Мельниченко-Касьянова, які повернуться на легкоатлетичні доріжки вже у наступному сезоні. Завдання виступити на олімпійський іграх ставить перед собою і діюча рекордсменка країни із метання списа Ганна Гацько-Федусова.

На завершення зустрічі провідних легкоатлетів регіону нагородили стипендіями, а також визначили кращого спортсмена і тренера року. Це звання отримала Анастасія Бризгіна та наставниця Олена Рурак. Попри складний сезон спортсмени завірили, що у наступному році, маючи оновлену базу для тренувань, не тільки повернуть втрачені позиції для Запорізької області, а й вийдуть на новий рівень, тим більше, що молодь теж готова показувати результати із претензією на участь у чемпіонатах світу.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-sezoni-2018-zagalnokomandni-rezultati-zaporizkih-legkoatletiv-znizilisya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top