У теплій домашній атмосфері відбулася зустріч представників запорiзької міської влади з вихованцями православного дитячого будинку «Надія»

Як одна велика родина. Таке враження складається, коли вперше переступаєш поріг дитячого будинку «Надія». Зараз тут перебуває 23 дитини, віком від п’яти до 18 років. Різні вони не лише за віком, у кожного свій характер та своя історія. Тут вони не лише знаходять розуміння, а й підтримку.

Малеча отримує тут все необхідне: повноцінне харчування, одяг та іграшки. Всі діти навчаються у загальноосвітній школі. Разом — на усіх святах. Найбільше люблять саме Новий рік.

Свято влаштовують не лише в будинку. Численні походи в театри, кіно та цирк. За словами вихователів, у родини багато друзів, які завжди раді бачити дітей на своїх заходах.

А сьогодні велика родина дитячого будинку приймає гостей у себе. Вихованці влаштували справжню театральну виставу. Говорили про добро та гарні вчинки.

Як належить не обійшлося без Діда Мороза та снігурки. А також без солодких подарунків та привітань від представників міської влади.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-teplij-domashnij-atmosferi-vidbulasya-zustrich-predstavnikiv-zaporizkoyi-miskoyi-vladi-z-vihovantsyami-pravoslavnogo-dityachogo-budinku-nadiya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top