Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.В Запорожской области выздоровевший после COVID-19 протоирей принимал поздравления с…Розыгрыш тендера от лесхоза организовала представительница семейных фирм его директораЗапорожский апелляционный суд существенно смягчил наказание за нахождение без маскиФестиваль онлайн: в Запорожье в декабре пройдет неделя документального кино…Особого ажиотажа из-за «черной пятницы» в Запорожье не было —…Близкая Минько и Федорову фирма отремонтирует проспект в Кирилловке за…Запорожцам рассказали об обновлённых ценах на новогодние ёлки и сосныЗапорізькі баскетболісти готуються до чергової сутички на майданчикуВ запертой квартире оказался маленький ребенок без взрослых: запорожские спасатели…В Запорожье управление соцзащиты заказало почти три тысячи новогодних подарков

У Запоріжжі будують власну ПЛР-лабораторію

Як повідомляють у прес-службі мерії, наразі у будівлі на території міської лікарні №1 розпочалися ремонтні роботи. Приміщення обладнають у лабораторію для проведення ПЛР-тестувань. Сюди ж закуплять спеціальне обладнання.

Міську ПЛР-лабораторію будують заради того, аби розвантажити лабораторний центр МОЗ. У ньому зараз роблять близько 2,5 тисяч тестів на добу, і це – велике навантаження на 1 лабораторію. Міська ж зможе робити близько 200 досліджень.

У Запоріжжі почали будувати міську ПЛР-л…У Запоріжжі почали будувати міську ПЛР-л…

Нагадаємо, Запорізька область минулої доби встановила абсолютний антирекорд з кількості нових виявлених фактів інфікування на COVID.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-budujut-vlasnu-plr-laboratoriju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-budujut-vlasnu-plr-laboratoriju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top