У Запоріжжі для жителів Південного мікрорайону відкриють нову сімейну амбулаторію

Відділення планують відкрити вже восени, наразі майже завершено ремонт внутрішніх приміщень.

В червні 2016 року було розпочато будівництво ще однієї амбулаторії сімейного лікаря. Вона мала розташовуватися на першому поверсі житлового будинку № 20-а по вулиці Новокузнецькій. Планувалось запустити амбулаторію у роботу за півроку після початку будівництва, втім на два роки реконструкція призупинилась і через неякісну роботу підрядника довелось шукати нових виконавців.

Обладнання для амбулаторії було придбане ще у 2016 році. За кошти місцевого бюджету закупили необхідні меблі, медичні інструменти та комп’ютерну техніку. Також централізовано департаментом охорони здоров’я був придбаний санітарний автомобіль.

У новій амбулаторії працюватимуть 14 сімейних лікарів та 7 медичних сестер. Кожен з лікарів матиме окремий кабінет для прийому та ще один для обслуговування. Передбачена також окрема кімната для стерилізації інструментів та санітарна кімната, облаштована під потреби маломобільних осіб.

Після завершення внутрішніх ремонтних робіт підрядна компанія візьметься за благоустрій прилеглої території. Зокрема планують обладнати зручний ганок із пандусом та встановлять освітлення.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-dlja-zhiteliv-pivdennogo-mikrorajonu-vidkrijut-novu-simejnu-ambulatoriju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top