У Запоріжжі, інших містах України та навіть світу металургів відзначили “Золотими зірками”

Кращі фахівців галузі за ефективну працю отримали найвищу нагороду компанії – «Золоту зірку».

“Заслуга не тільки моя, а й колективу, з яким я працюю, з людьми, з якими я спілкуюся. Тому що це перемога також і їхня, і всього підприємства. Плюс для мене це також важливо, тому що я виховую дітей, звичайно ж, я повинен бути прикладом і це головне”, – зазначив електрик цеху вловлювання хімічних продуктів коксування ПрАТ «ДКХЗ» Віталій Грищак.

Сумлінно працюють і закордонні колеги. Металурги підприємств Метінвесту з Італії та Болгарії також отримали «Золоту зірку».

“Золота зірка – це висока оцінка моєї праці на підприємстві. Мені подобається моя робота. Я навчався на механіка, 30 років ним працював, а згодом став головним механіком. Тепер я відчуваю велику відповідальність. Все, що я робив було недарма”, – розповів головний механік АТ «Промет Стіл» (Болгарія) Георгі Христов.

Нагадаємо, чотири кращі запорізькі фахівці отримали найвищу нагороду Метінвесту «Золоту зірку». Вручав її генеральний директор компанії – Юрій Риженков.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-metalurgiv-vidznachili-zolotimi-zirkami/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-metalurgiv-vidznachili-zolotimi-zirkami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top