У Запоріжжі катер, що безкоштовно перевозитиме запоріжців через Дніпро, здійснив свій перший рейс

Двічі на день, з понеділка по п’ятницю, пасажирський катер перевозитиме запоріжців з лівого на правий берег і у зворотному напрямку.

Фінансуватимуться перевезення з міського бюджету, тож проїзд для запоріжців буде безкоштовним. За вказаним маршрутом курсує один пасажирський катер «М. Римський-Корсаков», розрахований на 200 сидячих місць. У разі потреби та за великого попиту на перевезення до роботи залучать ще один такий катер – «ОМ-29». Дістатися до точок відправки катерів можна тролейбусами № 3, 8, 11,17 і 29-м автобусом.

О 6.20 рейс стартує з причалу лівого берегу, о 6.40 прибуватиме до правого. Звідти у зворотному напрямку відходить о 6.50, прибуття до лівого берега о 7.10. Вечірній маршрут стартуватиме також з лівого берега о 17.30. До правобережного причалу катер прибуватиме о 17.50. Звідси у зворотному напрямку річковий транспорт вирушатиме о 18.00. Прибуття до лівого берега о 18.20.

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-kater-shho-bezkoshtovno-perevozitime-zaporizhciv-cherez-dnipro-zdijsniv-svij-pershij-rejs.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top