У Запоріжжі містянам розповіли, як зробити свій внесок у збереження довкілля

Волонтери та активісти громадських організацій долучились до свята, щоб у кожного була можливість зробити свій внесок у збереження довкілля. Для цього, перш за все, по всій території встановили контейнери для сортування відходів.

“На території фестивалю сьогодні розташовано шість систем по чотири баки. Біля кожної системи обов’язково стоїть волонтер, який допомагає відвідувачам розібратися з сортуванням. Тому що не все те, що виглядає як пластик насправді є пластиком або піддається переробці взагалі, чи його можна здати на переробку в Запоріжжі”, – пояснила голова ГО «Запоріжжя без сміття» Ірина Щетиніна.

Також провели кілька лекцій на екологічну тему, де розповіли містянам про відповідальне споживання. Про переваги переробки активісти говорили на прикладах звичних речей, що потрапляють до баку.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-mistjanam-rozpovili-jak-zrobiti-svij-vnesok-u-zberezhennja-dovkillja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-mistjanam-rozpovili-jak-zrobiti-svij-vnesok-u-zberezhennja-dovkillja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top