У Запоріжжі невідомі крадуть прапори України з могил героїв

В Запоріжжі невідомі зловмисники крадуть прапори України з могил полеглих героїв. Про це повідомили журналісти з телеграм-каналу Запоріжжя-Інфо та оприлюднили лист дружини загиблого військового, з якою трапився саме такий випадок.

«Я — дружина загиблого воїна (загинув наприкінці січня цього року в місті Бахмут). Чоловіка поховали 2 лютого на Правобережному кладовищі нашого міста з усіма почестями, встановили на могилі держаний прапор України. Через три тижні, прийшовши на могилу чоловіка, я побачила, що фотографія розбита. Тоді я подумала, що скло тріснуло через коливання температури повітря…

Сьогодні близько 16:00 мені зателефонували із Національної поліції та повідомили, що з могили мого чоловіка, а також з двох сусідніх могил зникли прапори України. Зараз чекаю на поліціянтів, буду писати заяву про порушення справи.

Прапор я, звісно, куплю новий і встановлю… АЛЕ як таке могло трапитися? І чи не мають подібні «акції» місце в Запоріжжі? Можливо, працює група колаборантів… Сподіваюся, що оприлюднення даної інформації допоможе запобігти таким жахливим речам у майбутньому», — написала жінка.

Схожі випадки вже траплялися на Сумщині, Полтаві, Тернополі, тощо. Дуже сподіваємось, що поліція знайде, а суд покарає нелюдей, які грабують могили героїв-захисників.

Фото ілюстративне.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizhzhi-nevidomi-kradut-prapory-ukrainy-z-mohyl-heroiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top