У Запоріжжі обов’язки мера виконуватиме Регіна Харченко: що про неї відомо

Вчора, 24 квітня, депутати Запорізької міської зібралися на позачергову сесію, щоб звільнити й переобрати секретаря міськради. Так, з посади було звільнено Анатолія Куртєва і призначено Регіну Харченко.

Як раніше повідомлялося, всього на сесію зібралися 38 депутатів з усіх фракцій, тобто більшість від складу міської ради. Куртєва бачити у кулуарах, але до сесійної зали він не прийшов.

Зауважимо, що за відсутності міського голови Запоріжжя, частина його обов’язків тимчасово покладається на секретаря міської ради. Тобто тепер їх виконуватиме Регіна Харченко. Що про неї відомо, пише Акцент.

Регіна Харченко: біографія нового секретаря міської ради Запоріжжя

Регіна Харченко народилася 21 вересня 1990 року у Криму (33 роки).

Освіта

У 2013 році закінчила Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

У 2022 році закінчила Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Робота 2013–2015 – головний спеціаліст-юрисконсульт Управління Пенсійного Фонду України в Жовтневому районі м. Запоріжжя.2015–2016 – головний державний інспектор юридичного відділу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників м. Запоріжжя. Робота в органах місцевого самоврядування

З 2016 року Харченко була помічником-консультантом депутата Запорізької обласної ради. Вже 2020 року стала депутатом Запорізької міської ради. Раніше також вона була там головою фракції партії «Слуга народу».

У соцмережах Харченко публікує пости про відвідування заходів у Запоріжжі, роз’яснення законів, вірші і власні роздуми про ситуацію в країні.

Легітимність призначення Харченко на пост секретаря міськради

Як повідомив Запорізький центр розслідувань, Харченко вже є в державному реєстрі як секретар міськради і в.о. мера. Швидкість внесення в реєстр показова. Протокол вчорашнього засідання, якщо читати його з нелояльної позиції, містить підстави для обговорення його законності. Тим не менше, вже зранку зміни у реєстрі було зафіксовано.

Журналісти нарахували 6 порушень в процедурі сесії і зазначають, що ці порушення Куртєв може лише оскаржувати в суді, рік чи два. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-obov-yazki-mera-vikonuvatime-regina-harchenko-shho-pro-neyi-vidomo/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top