У Запоріжжі перейменують сквер Яланського на честь загиблого воїна та відомого активіста

Під час засідання позачергової сесії міської ради депутати підтримали проект рішення «Про перейменування скверу Яланського на сквер Дениса Тарасова. Перед депутатами виступила дружина загиблого захисника Дениса Тарасова Катерина Тарасова. Після правок та переголосування депутатам вдалося підтримати цей проект рішення. «За» свій голос віддали 33 депутати з 34 присутніх.

«Я виступала перед депутатами. Я промовила одну главну тезу., що зараз народ України відчуває одну спільну колективну травму, біль, жах, відчай. Але вилікувати нас зможе колективна життєстійкість і віра у чудо, що не буде корупції, ми знов відбудуємось, і чиновники і депутати будуть дійсно виконувати волю народу, і що Запоріжжя стане Містом-садом. Я попросила подарувати людям чудо і віру, і першим кроком стане те, що в місті з’явится сквер имені Дениса Тарасова», — поділилась радісною звісткою в соцмережах дружина Дениса Тетяна Тарасова.

Як вже повідомляв Форпост, небайдужі містяни створили петицію з проханням перейменувати сквер Яланського на сквер імені Дениса Тарасова. Необхідну кількість голосів вона набрала менш ніж за дві доби.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-pereymenuiut-skver-yalanskoho-na-chest-zahybloho-voina-ta-vidomoho-aktyvista.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top