У Запоріжжі підприємство використовувало неіснуючі кадастрові номери, щоб не платити 43 млн податку

За процесуального керівництва прокурорів Запорізької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох посадових осіб місцевого підприємства за фактом ухилення від сплати податку в особливо великому розмірі та службового підроблення, вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Про це повідомляє Акцент з посиланням на прокуратуру.

За даними слідства, підозрювані розробили та упродовж 4 років використовували протиправну схему з внесення до податкової звітності недостовірних відомостей, які суттєво зменшували коефіцієнт плати за землю, що перебувала у постійному користуванні їхньої комерційної структури.

Так, у кожний звітний період, починаючи з 2018 року, фінансовий директор та головний бухгалтер підприємства у податкових деклараціях зі сплати податку за землю умисно зазначали неіснуючі кадастрові номери земельних ділянок, оскільки б за відсутності такого номеру податок нараховувався за більшою ставкою. Тож вигаданий ними та зазначений у податковому документі цифровий код землі надавав можливість вносити за неї плату за меншим коефіцієнтом.

Така схема ухилення від податку призвела до ненадходження коштів до бюджету на понад 43 млн грн. Наразі судом накладено арешт на нерухоме майно та земельні ділянки, які належать підозрюваним. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-pidpriyemstvo-vikoristovuvalo-neisnuyuchi-kadastrovi-nomeri-shhob-ne-platiti-43-mln-podatku/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top