У Запоріжжі підприємці обговорили проблеми еко-модернізації

Знайти порозуміння між бізнесом та державою намагались у рамках проекту “Відкрита екоплатформа. Під час дискусії бізнес-експерти та екологи зазначили, що сьогодні в Україні повністю відсутня дієва програма підтримки промисловості на державному рівні, тоді як багатомільярдні податки, які надходять до держбюджету, використовуються неефективно.

На думку експертів, аби заохотити підприємства інвестувати у природоохоронні заходи та екологічну модернізацію, необхідна зміна системи розподілу коштів екологічного податку. Зараз для підприємців на порядку денному — ефективне використання мільярдів гривень, які підприємства направляють до держбюджету.

Також експерти зазначили, що ще одним дієвим кроком на шляху до екологічної модернізації стане  популяризація екологічних кредитів. Послугами з екологічного кредитування вже скористались на комбінаті “Запоріжсталь”. На отримані кошти побудовані аспіраційні установки. Всього ж на природоохоронні заходи та екомодернізацію з 2012 року підприємство направило близько 11 млрд гривень.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-pidpriyemtsi-obgovorili-problemi-eko-modernizatsiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top