У Запоріжжі презентували книжку коміксів «Мій батько повернувся з війни». Фото

Сьогодні у бібліотеці прифронтового Запоріжжя відбулась презентація книжки коміксів «Мій батько повернувся з війни». Її створили ветерани АТО з Миколаєва та бійці ЗСУ, які й тепер боронять Україну від нацистів з московії.Презентував громадськості книжку голова Запорізького об’єднання ветеранів АТО Михайло Пірог, який у 2015-16 роках воював на сході нашої країни проти московських загарбниках.

У виданні у доступному стилі показано, що відчуває людина, яка повернулась з війни.«І це не обов’язково стосується тільки чоловіки це стосується і дівчат, які захищають і перебувають в бойовій обстановці. Книга дуже красива дуже проста в сприйнятті», — наголошує Михайло.
Адже на його думку вона ставить на меті донести всім бажаючим простими картинками і текстом наскільки важливо проявляти повагу до тих наших героїв та героїнь які зараз боронять державу.

«Мова — це зброя! На передовій вона визначає свій чи чужий. І одразу стає зрозуміло, де наші хлопці та дівчата А де — ворог», — резюмує Михайло Пірог…

Фото Славка Твердохліба

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-prezentuvaly-knyzhku-komiksiv-miy-batko-povernuvsia-z-viyny-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top