У Запоріжжі продовжують пошуки чоловіка, зниклого 2 місяці тому

Про розшук повідомив координатор групи Олексанщдр Куріний. За його інформацією, 61-річний місцевий мешканець пішов з дому, у Хортицькому районі, ще 6 липня. І до тепер його місцезнаходження залишається невідомим, а на зв’язок він жодного разу не виходив.

Відомо, що зниклого зовуть Володимир Попеско. Зріст його сягає 180-185 см, волосся на голові відсутнє, очі карі. У день зникнення був одягнутий у сіру сорочку в клітинку з довгим рукавом, сірі штани, туфлі світлого кольору та світлу кепку. Володимир має особливу прикмету у вигляді пухлини нижче лівого вуха, на шиї.

Усіх. Хто бачив чоловіка, чи може знати, де той знаходиться, просять звертатися за телефонами: 061-239-74-99 або 102. Родичі зниклого: 099-236-36-30 – Римма, 066-213-32-51- Лілія. Координатор пошуку 050-577-32-60 – Олександр.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-prodovzhujut-poshuki-cholovika-zniklogo-2-misjaci-tomu/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-prodovzhujut-poshuki-cholovika-zniklogo-2-misjaci-tomu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top