У Запоріжжі просідає будинок: чи вдасться цьому зарадити

Днями ситуацію у будинку аналізували представники комісії, до якої увійшли члени профільного департаменту та керуючої компанії. Їх люди переконують, що будинок просідає через воду під ним.

“Явно видно, що сильно нахилився, десь сантиметрів, я не знаю, можливо 40, можливо 30. Від того, що цей будинок колись нас штовхне, при тому, що аварія, так, які аварійні ситуації, йде вода під землю, потім підмиває. У підсумку боїмося також за себе”, – розповіла голова ОСББ «16-Запоріжсталь» Алла Доля.

Фактично, за однією адресою знаходиться і ОСББ, і будинок, який обслуговує керуюча компанія. Проте місцеві певнять: якщо у першому – жителі намагаються власними силами підтримувати стан споруди, в другому – ситуація кардинально інша. А дехто з тутешніх мешканців має заборгованість за утримання будинку.

“Комісія обстежила будинок через звернення мешканця, який запідозрив що будинок просідає і власне за результатами цієї комісії ці профільні служби отримали свої розпорядження щодо подальших дій. Фахівці “Місто для людей” отримали доручення встановити маяки на видимих тріщинах для того, щоб в подальшому відслідковувати їхній рух”, – зазначила прес-секретарка керуючої компанії «Місто для людей» Валерія Ситник.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-nahiljaietsja-budinok-chi-vdastsja-comu-zaraditi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-nahiljaietsja-budinok-chi-vdastsja-comu-zaraditi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top