У Запоріжжі провели ювілейну «Хортицьку кругосвітку»

За 20 років проведення цих змагань яхтсмени потрапляли у різні погодні умови: від снігу і дощу — до ідеального штилю. Ювілейна “Хортицька кругосвітка” порадувала учасників приємною погодою. Вийти на воду готувалися понад двадцять екіпажів. Головною особливістю “Хортицької кругосвітки” є те, що яхтсмени не тільки змагаються, а й проводять екологічний десант — прибирають острів Хортиця.

За підсумком дводенної гонки визначилися переможці. У групі спортивних катамаранів першим фінішував екіпаж “Хоббіт” спортклубу “Металург” комбінату “Запоріжсталь”. У групі туристичних катамаранів перемогли так само металургівці — екіпаж “Цитотерій”. У змаганнях яхтсменів ще дві звитяги у представників “Металурга”: групу крейсерських швертботів виграла “Амага”, групу спортивних яхт “Спіріт 470”. Переможцем класу крейсерських яхт став екіпаж “Маестро”.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-proveli-juvilejnu-horticku-krugosvitku/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-proveli-juvilejnu-horticku-krugosvitku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top