У Запоріжжі пройшли масштабні командно-штабні навчання

Востаннє на території Запорізької області командно-штабні навчання проводили у 2012-му. Цьогоріч вони почались 21 травня із засідання командного штабу, де озвучили основну мету. Навчання відбулися на кількох локаціях та складалися з так званих “ввідних”. Це уявні надзвичайні ситуації, які виникають на території області. Їх причина — погіршення погодних умов.

За сценарієм навчань, негода наробила шкоди не лише інфраструктурі, а й деяким підприємствам підвищеного рівня небезпеки. Загалом серед завдань командно-штабних навчань — налагодження взаємодії усіх складових системи цивільного захисту: від органів місцевого самоврядування до підрозділів ГУ ДСНС.

В цілому, як показали результати, мети навчань вдалося досягти. Утім, в системі цивільного захисту побачили кілька недоліків. Зокрема — недостатнє інформування про виникнення надзвичайних ситуацій, порушення у документації, комплектуванні евакуаційного штабу та роботі систем оповіщення.

Остаточний висновок про рівень готовності запорізької підсистеми цивільного захисту населення, після ретельного аналізу, буде наданий за кілька тижнів. Результати отримає і керівництво області, і навіть кабінет міністрів України.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-projshli-masshtabni-komandno-shtabni-navchannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top