У Запоріжжі відкрилась сенсорна кімната для дітей та дорослих, які потребують соціальної і психологічної адаптації

Працює вона у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді. А відкрити її допоміг грант від конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”, який проводить комбінат “Запоріжсталь”.

У цій сенсорній кімнаті діти віком від трьох років проходять психологічну і соціальну адаптацію. Окрім зручних меблів, тут є й спеціальні іграшки з ретельно підібраною формою і кольором. Вони допомагають малечі розвинути моторику та дізнатись більше про властивості предметів. А наприкінці кожного заняття діти отримують солодкі подарунки.

Зробити ремонт та придбати частину обладнання для кімнати допоміг грант від конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”, який проводить комбінат “Запоріжсталь”. На проект “Дитяча країна мрій” центр отримав майже 43 тисячі гривень.

Усього за останні півроку у центрі отримали допомогу близько восьмисот родин. Тут їм допомагають порозумітись один з одним. Тому заняття у сенсорній кімнаті проводяться і для дорослих.

Тут є діти загиблих учасників бойових дій та з порушеннями розвитку, яким спеціалісти допомагають адаптуватися у суспільстві.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-vidkrilas-sensorna-kimnata-dlya-ditej-ta-doroslih-yaki-potrebuyut-sotsialnoyi-i-psihologichnoyi-adaptatsiyi/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top