У Запоріжжі розпочалися міжнародні змагання з гандболу

Міжнародний турнір Кубок Дніпра зібрав у Запоріжжі віце-чемпіонів Білорусі та Польщі — “СКА-Мінськ” і “Віслу Плоцк”, бронзового призера чемпіонату Ізраїлю — “Хапоель” та місцевий клуб — “Мотор”. Запоріжці у першій грі домашнього турніру зустрілися із білорусами. Інтрига у матчі насправді ж трималася три з половиною хвилини. За цей час “Мотор” ніяк не міг закинути свій перший м’яч і програвав у рахунку 0:1. Але як тільки команда Миколи Степанця розбігалася, супернику було непереливки. “Моторівці” безперервно нарощували перевагу і пішли на перерву з комфортним гандикапом — 18:10.

У матчі першого ігрового дня польська “Вісла” перемогла ізраїльський “Хапоель” 25:18. Сьогодні “Мотор” поміряється силами з “Хапоелем”, а завтра у палаці спорту відбудуться заключні матчі Кубка Дніпра. Запорізька команда зіграє з польською Віслою у суботу о 14-ій 00