У Запоріжжі садист познущався над песиком: містяни шукають винуватця (фото)

Останнім часом доволі часто трапляються випадки жорстокого поводження з тваринами такі дії безумовно потребують покарання для садистів. Одна з місцевих волонтерок Валерія Зацная розповіла, про собаку якій садист вибив обидва ока. ДВона дізналсь про це випадково, від дівчини, яка врятувала тварину.

Про це волонтерка розповіла в соціальних мережах.

В даний час волонтери звертаються до всіх небайдужих з проханням знайти нелюда для того, щоб він поніс справедливе покарання за скоєне. За словами дівчини, яка врятувала лабрадора, садист, який покалічив тварину часто пиячить на площі Фестивальній, і його знають багато людей.

«Я побачила спочатку одне око-вірніше, порожню запалену очну ямку. Другого ока3 теж немає. Цей садист вибив обидва. Люди, допоможіть знайти цю тварюку. Хто знає лабрадоров- це найдобріша істота. Коли цей нелюд калічив собаку, вона продовжувала йому коритися і продовжувала любити і довіряти. Така суть цієї породи», – написала волонтер.

Джерело: Актуально.

Сообщение У Запоріжжі садист познущався над песиком: містяни шукають винуватця (фото) появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-sadist-poznushhavsja-nad-pesikom-mistjani-shukajut-vinuvatcja-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top