У Запоріжжі стартували легендарні вітрильні змагання

Цього разу до Запоріжжя завітало близько 50-ти екіпажів крейсерських яхт та вітрильно-туристичних катамаранів, які поділили на дев’ять класів відповідно до водотоннажності.

Екіпажі крейсерських яхт і вітрильно-туристичних катамаранів із Дніпра, Нікополя, Енергодара, Запоріжжя та інших міст України змагалися протягом двох днів у дев’яти різних класах, починаючи із найлегших та закінчуючи найважчими яхтами – водотоннажністю більше тонни.

У суботу, 10-го липня, вітрильники провели три гонки, кожна приблизно по 10 кілометрів. У підсумку екіпаж «Білої Перлини», капітаном якої є Олександр Горемикін, став другим у класі яхт водотоннажністю півтонни. Аналогічний результат, тільки у категорії яхт більше тонни – у дніпровського екіпажу «Воля».

Варто зазначити, тепер на яхтсменів чекає ще одне свято – вітрильна регата пам’яті «батька» Запорізького міського яхт-клубу Олександра Гречка, яка старує у суботу, 17-го липня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-startuvali-legendarni-vitrilni-zmagannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizhzhi-startuvali-legendarni-vitrilni-zmagannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top