У Запоріжжі в одному з реабілітаційних відділень відкрилася нова кімната для дітей з інвалідністю

У Запоріжжі в одному з реабілітаційних відділень відкрилася нова кімната для дітей з інвалідністю

У Запоріжжі близько 500 дітей з інвалідністю щорічно проходять реабілітацію. Роблять це за допомогою спеціальних методик та обладнання. Нещодавно в одному з відділень відкрилася нова кімната для таких дітей.

Вихованці займаються кілька разів на тиждень за індивідуальними рекомендаціями. Комусь вистачає й одного курсу з 10 занять, а хтось проходить другий та третій. Займаються за спеціальною методикою мозжечкової стимуляції. Займаються з вихованцями спеціалісти, які пройшли навчання у Києві. Працюють з дітьми віком від 3 до 18 років з діагнозами — дитячий аутизм, синдром Дауна, органічні психічні розлади та ураження центральної нервової системи. За 9 місяців курс реабілітації пройшли 27 дітей. Ще 14 займаються зараз.

За словами фахівців, ця методика дає неабиякі успіхи у розвитку дітей. Все обладнання відділення отримало завдяки перемозі у проекті соціальних ініціатив “Ми — це місто” комбінату “Запоріжсталь”. Тепер у спеціальній кімнаті зможуть займатися не лише діти Заводського району, а й з усього міста. Проект вартістю у 123 тисячі гривень вдалося реалізувати за кілька місяців. 34 тисячі було надано з міського бюджету, а 89 тисяч — сума гранту від проекту “Ми — це місто”. Перші досягнення дітей сьогодні оцінив і заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Крім того, в межах міської програми у Запоріжжі вже цього року почнуть працювати два нових відділення реабілітації для дітей-інвалідів — у Шевченківському та Вознесенівському районах.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-v-odnomu-z-reabilitatsijnih-viddilen-vidkrilasya-nova-kimnata-dlya-ditej-z-invalidnistyu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top