У Запоріжжі відбулося прощання з двома родинами, які загинули внаслідок ворожого ракетного удару

22 жовтня в обласному центрі в останній путь провели сім’ю Клименків та сім’ю Коваленко й Гайдукової, які проживали у багатоквартирному будинку, в який 18 жовтня російські війська поцілили ракетою.

Про це повідомляє «Суспільне Запоріжжя».

56-річний Олександр та 54-річна Лілія Клименки покинули цей світ у ніч на 18 жовтня, разом із своєю кішкою Масі, яка мирно спала біля них.

«Ми одразу приїхали, побачили ці всі завали і до останнього сподівалися, що їх витягнуть. Але вдень стало відомо, що вони загинули. Квартиру розтрощило вщент, а кімната, де вони були, там просто залишився один поріг, все інше рухнуло з усіма речами, з батьками, зі всіма спогадами»», — розповідає син загиблої подружньої пари.

Син

Олександр був арбітражним керуючим, Лілія працювала лікаркою-терапевткою в одній з міських лікарень. З початком повномасштабної війни вона перейшла до територіального центру комплектування та працювала у медкомісії.

Того ж дня до зали прощання прийшли родичі та близькі 23-річного Данила та 20-річної Діани, які жили по сусідству із Клименками. На 15 листопада заплановано було святкувати річницю від їхнього весілля.

«Знав, що у бомбосховищі пропозицію зробив. Знав, що вони дуже любили одне одного. Вона теж була хорошою людиною. Добре знаючи Данила, я точно не сумнівався у його виборі. Він був незвичайною людиною. Це була посмішка нашої компанії, а тепер ні серця, ні посмішки у ній нема», — додає друг Данила.

Друг

Нагадаємо, 18 жовтня російські війська завдали ракетного удару по Запоріжжю, руйнувань зазнав багатоквартирний житловий будинок. П’ять людей загинуло, ще п’ятеро постраждали.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbulosia-proshchannia-z-dvoma-rodynamy-iaki-zahynuly-vnaslidok-vorozhoho-raketnoho-udaru.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top