У Запоріжжі відбувся спецпоказ «Будинок «Слово». Нескінчений роман»

У кінотеатрі ім. Довженка відбувся спеціальний показ «Будинок «Слово». Нескінчений роман» та зустріч з творчою групою кінострічки, зокрема народною артисткою України, лауреаткою кінопремії «Золота дзиґа» Ніною Набокою. Вона зіграла у фільмі кухарку з їдальні у будинку «Слово» тьотю Варю.

Історична драма «Будинок «Слово». Нескінчений роман» знята Тарасом Томенком за сценарієм, написаним ним спільно з Любов’ю Якимчук. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. У кінстрічці йдеться про те, як комуністичний рай перетворюється на комуністичне пекло. Історія заснована на реальних подіях.

У фільмі розповідається про долю українських поетів та письменників доби “Розстріляного відродження”, яких радянська влада закрила в будинку “Слово” та змусила працювати на систему.
. Фільм знімали 12 років на основі історичних матеріалів. Переглянути його у Запоріжжі можна тільки в кінотеатрі імені Довженка.
.

Участь у творчому заході взяли голова Держкіно Марина Кудерчук, акторка фільму Ніна Набока, діячі культури та мистецтва і мешканці Запоріжжя.

Як повідомляється на офіційній сторінці у Facebook кінотеатру ім. Довженка, перед показом фільму «Будинок «Слово». Нескінчений роман» Ніна Набока виступила з вітальним словом та розповіла про стрічку та її актуальність сьогодні.

Після показу фільму присутні мали можливість поспілкуватися з акторкою та поставити їй запитання.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-vidbuvsia-spetspokaz-budynok-slovo-neskinchenyy-roman.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top