У Запоріжжі виявляють випадки захворювання на штам коронавірусу «Омікрон»

У Запоріжжі, на території приватних медичних закладів, відкрили вісім додаткових пунктів вакцинації проти COVID-19.

За словами заступника директора обласного центру контролю та профілактики хвороб Олександра Мащака, в області фіксується поступове збільшення захворюваності. Переважно виявляють штам коронавірусу «Омікрон», передає «Акцент» з посиланням на «Суспільне».

За словами Олександра Мащака, з початком епідемічного сезону грипу, рівень захворюваності збільшується:

«Фактично ми маємо десь половину від епідеміологічного порогу, питання по впровадженню карантинних заходів наразі не на часі. Проте існує певний ризик для окремих прошарків населення. Перш за все, це люди похилого віку і люди з різноманітними хронічними захворюваннями».

За словами заступника директора обласного центру контролю та профілактики хвороб, на території Запорізької області нині виявляють переважно штам коронавірусу Омікрон:

«Омікрон — це більш м’який штам, тим не менш, з початку сезону вже 8 людей загинуло від цієї інфекції — це були переважно люди віком 70 та більше».

«Комунальні заклади не припиняли робити щеплення кожного дня. Тому, наразі вакцина проти COVID-19, а у нас вона виробництва Пфайзер, є. Кожен може звернутися і отримати її зовсім безкоштовно, якщо це йому положено від кількості раніше проведених щеплень», — підсумував Олександр Мащак. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/u-zaporizhzhi-viyavlyayut-vipadki-zahvoryuvannya-na-shtam-koronavirusu-omikron/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top