У Запоріжжі влада планує створити «Академію футболу»

Під час сесії Запорізької міськради 27 липня депутати прийняли рішення про реорганізацію дитячо-юнацької спортивної футбольної школи «Металург». Тепер вона буде структурним підрозділом запорізького комунального підприємства «Міський футбольний клуб «Металург».

«Завдяки реорганізації ДЮСШ «Металург» ми покращимо умови для занять юних запорізьких футболістів та оптимізуємо витрати міського бюджету. Відзначу, що при цьому ми не будемо скорочувати штат працівників школи, у тому числі й тренерів.

Також у подальшому ми плануємо створити в місті «Академію футболу «Металург», до якої увійдуть дитячо-юнацька спортивна школа та спеціалізований спортивний ліцей», — радіє секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

Нагадаємо, за голову псевдогубернатора Запорізької обласної адміністрації пропонують винагороду, однак сума не надто велика.

Так, в Мелітополі по місту розклеєні листівки, на яких зображений головний колаборант Запорізької області Євген Балицький. В листівці обіцяють 10 тисяч доларів за голову балицького. Тобто, навіть партизани не вважають, що балицький вартий більшого.

Источник: https://forpost.media/glavnoe/u-zaporizhzhi-vlada-planuie-stvoryty-akademiiu-futbolu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top