У Запоріжжі з молотка піде конструкторське бюро зі стартовою ціною понад 1 мільйона гривень

Наступної середи відбудеться онлайн-аукціон, на якому з молотка планують пустити ДП “Особливе конструкторське бюро “Елміс”.  Бюро на продаж виставив Фонд держмайна у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградських областях. Початковою ціною активу вказується 1 мільйон грн. Прийом заявок відбуватиметься до 22-го червня.

Про це йдеться на майданчику “Прозоро.Продажі”.

Загалом підприємство має у власності нерухомість, яка знаходиться в Хортицькому районі Запоріжжя за адресою Новобудов, 7. Ці будівлі становлять 3/50 частини комплексу. Разом площа сягає 9339,5 м². Окрім цього до власності комплексу входить необхідне для роботи обладнання та устаткування, серед них: резервуари, установки для очищення азоту, комп’ютерна техніка, печі та гідроциліндр.

Як пише Запорізький проєкт розслідувань, нині комплекс має 280 тисяч гривень боргу. Основною умовою аукціону є погашення всіх боргів перед бюджетами, збереження протягом 6 місяців на місцях роботи всіх працівників та недопущення припинення юридичної особи через реорганізацію в найближчі 3 місяці після придбання. Наразі на підприємстві працює лише одна людина, там також є один орендар, що займає приміщення 190 м².

Читайте також: А що ви хотіли? Ви знаєте який у вас діагноз: розповідь мами, про лікування дитини у відділенні гематології Запоріжжя

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-z-molotka-pide-konstruktorske-biuro-zi-startovoiu-tsinoiu-ponad-1-milyona-hryven.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top