У Запорiжжi завершується реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання

Складати зовнішнє незалежне оцінювання цього року будуть лише учні 11-х класів, а також студенти коледжів і технікумів. Аби ознайомити їх із процедурою проведення тестувань, напередодні влаштовують пробне ЗНО.

Реєстрація на пробне ЗНО завершується вже 31-го січня. Фахівці радять обов’язково проходити пробне ЗНО. Адже це допоможе не тільки перевірити рівень власної підготовки, а й налаштуватися психологічно. За словами викладачів, підготуватись до ЗНО самостійно – цілком реально. Починати готуватись до тестувань радять ще у 10-му класі. Втім, головне не перестаратися, адже щоденні навантаження можуть лише нашкодити. Трьох занять на тиждень буде цілком достатньо. У підготовці радять використовувати не лише звичні усім підручники, а й додаткові матеріали. Суттєвих відмінностей у проведенні цьогорічного ЗНО не буде, зазначають фахівці. Втім, особливу увагу радять звертати на завдання, де потрібно дати розгорнуту відповідь. Головне – приділяти підготовці достатню кількість часу та вірити у власні сили.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-zavershuyetsya-reyestratsiya-na-probne-zovnishnye-nezalezhne-otsinyuvannya/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top