У Запорiжжi зустрiлись головні препретенденти на бронзу та принципові суперники “ЗНТУ-ЗАБ” і “Донбас”

Номінальні господарі відкрили рахунок на першій хвилині, на що запоріжці відповіли серією вдалих атак.

У воротах “ЗНТУ-ЗАБ” спіймав кураж. Голкіпер не пропустив жодного м‘яча впродовж восьми хвилин. За цей час “ЗНТУ-ЗАБ” відірвався у рахунку 5:1. Та згодом маріупольці покращили результативність і майже наздогнали номінальних гостей. Команда Ростислава Ланевича відповіла своїм ривком, утримавши перевагу до завершення першого тайму – 19:14.

Вболівальники “Донбасу” чекали від своїх гандболістів гідної боротьби, яку вони бачили у матчі із “ЗТР” тижнем раніше, де всього два м’ячі вирішили долю зустрічі. Маріупольці намагалися зрівняти рахунок, але “ЗНТУ-ЗАБ” не давав для цього можливостей. На 41-ій хвилині Дмитро Тютюнник розставив всі крапки над “І”, встановивши перевагу запоріжців “+10”. Фінальна сирена і зафіксувала таку ж різницю у рахунку. 39:29 – на користь підопічних Ростислава Ланевича.

“ЗНТУ-ЗАБ” зміцнив свої позиції на третій сходинці, відтіснивши “Донбас” на шість очок. Наступну гру підопічні Ростислава Ланевича проведуть 13-го лютого у палаці спорту “Запоріжалюмінбуд” проти “Одеси”.