У Запоріжжі зводять будинок для багатодітної родини

У селищі Тепличне тривають роботи у приватному житловому будинку. У трьох поверхах має заселитись родина з 10-ма дітьми. Сьогодні хід робіт проінспектував заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

Дитячий будинок сімейного типу це одна з форм виховання. У такому випадку з батьками проживають до десяти дітей: рідних та прийомних. Їм потрібні комфортні умови. Допомогу у цьому в Запоріжжі надає міська влада. Сьогодні посадовці перевірили як зводиться будинок у селищі Тепличному. Невдовзі тут буде жити багатодітна родина. В будинку три поверхи. Його площа — більше восьмисот квадратних метрів. Тут встановлено сучасне енергоефективне обладнання. Будинок почали зводити з нуля більше трьох років тому. Щоденно тут працює 18-ть робітників. Сюди має заселитись велика родина запоріжців. Батьки сімох дітей взяли під опіку ще трьох. У будівництво вже вкладено — близько дев’яти мільйонів гривень.

Загалом, в Запоріжжі власні оселі отримали 5 родин, які мають статус дитячих будинків сімейного типу. Діти, які позбавлені батьківського піклування, мають виховуватись саме у родинах — впевнений заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров. Завершити роботи в цьому будинку планують до першого березня 2019 року. Далі, за умов сприятливої погоди мають облагородити і подвір’я. Оселитись у цьому будинку родина зможе вже у квітні.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizhzhi-zvodyat-budinok-dlya-bagatoditnoyi-rodini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top