У Запоріжжі з’явиться парк Героїв Національної Гвардії України

На сьогоднішній сесії депутати Запорізької міської ради підтримали пропозицію надати парку в Хортицькому районі між вулицею Василя Сергієнка та проспектом Ювілейним назву Героїв Національної Гвардії України.

Ініціатором такого рішення став депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Андрій Согорін разом з командуванням військової частини 3029 Національної Гвардії України:

«У Запоріжжі, не зважаючи на декомунізацію, ще дуже багато топонімів, пов’язаних з країною-терористом росією та її сателітом білорусю. Натомість, назв, які б прославляли наших військових, та нагадували про їхній героїзм, дуже мало. Наразі Збройні Сили України у всіх на слуху. Однак Національна Гвардія приймала й приймає активну участь у визволенні України від окупантів. Я, як депутат, вважаю своїм обов’язком робити все для вшанування Героїв Нацгвардії, які віддали своє життя за Свободу і Незалежність нашої держави. Рішення надати таку назву парку — це важливий внесок до вшанування пам’яті цих Героїв», — розповів Андрій Согорін.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizhzhi-z-iavytsia-park-heroiv-natsionalnoi-hvardii-ukrainy.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top