У Запорізькій області понад 20 тисяч абонентів залишаються без світла

У Запорізькій області на сьогодні, 7 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходяться 20 154 абонента у 65 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 500 споживачів у м. Бердянськ, 6 населених пунктів (майже 1 000 абонентів) Оріхівських електромереж та 4 населені пункти (близько 400 споживачів) Якимівських електромереж.

Проводити роботи з відновлення енергопостачання решти знеструмлених споживачів Гуляйпільського, Василівського, Оріхівського районних відділень наразі неможливо через активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень з боку військових.

Внаслідок обстрілу 6 квітня було пошкоджено мережі газопостачання у м. Гуляйполе. Загалом по області без газопостачання знаходиться 62 224 абонента у 52 населених пунктах області. Повністю відключені від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області. Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання в населених пунктах планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

Загалом за наявною інформацією відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи та частина смт Кам’янка Пологівського району.

За уточненою інформацією у Запорізькій області повністю зруйновано або частково пошкоджено 310 домоволодінь. Минулої доби внаслідок обстрілу у с Магдалинівка Запорізького району зруйновано 1 та пошкоджено 5 приватних житлових будинків. Також було обстріляно с. Любимівка Запорізького району. Обсяги руйнувань будинків з’ясовуються.

Читайте також: На сьогодні погоджено 10 гуманітарних коридорів: напрями

У важкий час — гуртуємося. Долучайтеся до нашого телеграм каналу, про всяк випадок Усі ми тут https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/vijna/u-zaporizkiy-oblasti-ponad-20-tysiach-abonentiv-zalyshaiutsia-bez-svitla.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top