У Запорізькій області розшукують без вісті зниклого 81-річного чоловіка з особливою прикметою

Інформація про зникнення пенсіонера з‘явилася у соцмережах. Повідомляється, що чоловік пішов з дому ще 5 квітня, і досі не повернувся та не виходить на зв‘язок. Небайдужі місцеві скликають волонтерів, які можуть допомогти у розшуку.

Зниклий – високий чоловік (170-180 см), худорлявий з сивим волоссям. У день зникнення Латишев Олександр Іванович був одягнений у світло-сірий светр з чорними смугами, чорні штани з біло-помаранчевими лампасами та зимові ботинки. Особливою прикметою є відсутність 3 пальців на правій руці. Чоловік потребує медичної допомоги та має проблеми з орієнтацією у просторі.

Усіх, хто бачив чоловіка, може знати, де він знаходиться, або готовий долучитися до його розшуків, просять звертатися за телефонами 068-777-01-12 або 102.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-oblasti-rozshukujut-bez-visti-zniklogo-81-richnogo-cholovika-z-osoblivoju-prikmetoju/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkij-oblasti-rozshukujut-bez-visti-zniklogo-81-richnogo-cholovika-z-osoblivoju-prikmetoju

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top