У запорiзькiй багатоповерхівці з’явився унікальний пандус-електропідйомник

В одному з будинків по вулиці Чарівній реалізували одразу два проекти, які стали переможцями конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто». У багатоповерхівці з’явився унікальний пандус-електропідйомник, а стіни на перших поверхах відтепер прикрашають великі картини.

Михайло майже 15 років пересувається за допомогою інвалідного візка. Каже, раніше вийти з під’їзду на вулицю було справжнім випробуванням. Нещодавно в будинку з’явився пандус-електропідйомник. Ідея щодо його встановлення з’явилася ще рік тому. Над розробкою проекту Михайло працював спільно з головою ОСББ. Згодом проект став одним з переможців конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто». Завод «Запоріжкокс» надав на його реалізацію грант у майже 90 тисяч гривень. Ще 65 тисяч виділили додатково на переобладнання входу у під’їзд. Відтепер вийти на вулицю самостійно не проблема, каже Михайло.

Втім, це не єдиний проект, який вдалося втілити завдяки конкурсу «Ми – це місто». Стіни на перших поверхах у всіх під’їздах будинку тепер прикрашають картини. На підтримку цього проекту, який отримав назву «Із сірих буднів у казку», комбінат «Запоріжсталь» виділив майже 50 тисяч гривень. Окрім створення малюнків, які, до речі, в кожному під’їзді різні, до ладу привели й підлогу та стіни. А завдяки допомозі одного з депутатів міськради замінили почтові скриньки. Тож мешканці багатоповерхівки сподіваються, що їх будинок зможе стати прикладом не лише для Запоріжжя, а й для всієї України.

[embedded content]

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkij-bagatopoverhivtsi-z-yavivsya-unikalnij-pandus-elektropidjomnik/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top