У Запорізькій області одна з суддів не визнала факту загибелі українського воїна від агресії РФ

Фото: Google.com

У вівторок, 16 квітня, у Мелітополі суддя Юлія Горбачова розглядала заяву про встановлення факту загибелі Бєлого Олександра при виконанні військової служби в м. Луганську, внаслідок збройної агресії РФ. До суду звернулася вдова чоловіка, яка діяла від власного імені та імені неповнолітньої донечки.

Розглянувши всі факти суддя відмовилася визнати, що загибель командира транспортного літака «Іл-76» Олександра Бєлова, відповідно, 9 членів екіпажу і 40 десантників, стала результатом збройних агресії Росії. У позові відмовлено. Що є відвертою зневагою до всього українського суспільства. Звичайно, в першу чергу, до родичів загиблих воїнів.

Зазначимо, у ніч 14 червня 2014 року проросійські сепаратисти збили транспортник «ІЛ-76» української армії, який заходив на посадку в Луганській аеропорт. Загинуло 49 десантників і пілотів. Відповідальність за трагедію поніс тодішній начштабу Антитерористичної операції генерал-майор Віктор Назар. Обвинуваченого засудили до семи років в’язниці.

Суддя обіцяла прокоментувати своє рішення на наступному тижні. Зараз вона надто заклопотана, аби надати мотивувальну частину документу, де роз’яснюється аргументація даного «вироку».

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/u-zaporizkij-oblasti-odna-z-suddiv-ne-viznala-faktu-zagibeli-ukrainskogo-voina-vid-agresii-rf.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top