У Запорізькій області сімя загибила троьох річного хлопчика

Фото прес-служби ГУНП у Запорізькій області

У Мелітополі жінка залишила малолітню дитину на родича. Той у свою чергу не переймався піклуванням – настільки напився, що навіть забув де залишив малого.

20-річна жінка звернулася до Мелітопольського відділу поліції. 27 квітня вона о 15:00 вона залишила свого 3-річного сина на 35-річного брата. Сама відійшла у справах. Наступного дня (28 квітня) близько 20600 мати з’ясувала, що її дитину загубили. Чоловік під час розпиття алкогольних напоїв абсолютно забув про відповідальність.

Правоохоронці негайно кинулися на пошуки хлопчика. На щастя, історія закінчилися хепі-ендом. Виявилося, що чоловік, якому догоріли маленьку дитину зайшов до знайомих перекинути чарку. Виходячи від гостей про свого родича забув. Там бідолашний весь цей час й просидів.

Потерпілого тимчасово поміщено до Мелітопольського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Можливо до матері сина не повернуть. Досить дивно, що такий тривалий час її не цікавила доля хлопця.

Правоохоронці вирішують питання щодо притягнення матері до адміністративної відповідальності за ознаками ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

ПОДЕЛИТЬСЯ

загрузка…

Источник: https://forpost.media/novosti/140254.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top