У запорізькому селі виникла пожежа на складах сільськогосподарської продукції

Вогонь перекинувся на будівлі у Новоданилівці Мелітопольського району з сусіднього поля

Через недбалість місцевих мешканців, що вдалися до випалювання стерні, пожежа охопила будівлі. Це виявився склад з сільськогосподарською продукцією.

Днями у селі Новоданилівка сталася пожежа. Горіли сільськогосподарські склади. За словами місцевих жителів, пожежа сталася внаслідок того, що горіла стерня поля, що прилягає до складів. Вогонь перекинувся на будівлі.

«Щороку у нас у громаді точилася боротьба зі спалюванням стерні, але так і немає результатів, як палили, так і палять стерню», — йдеться в повідомленні в одній з місцевих груп на Фейсбуці. 

Деякі аграрії вважають, що спалена стерня чи солома насичує та удобрює золою ґрунт. Агрономи та дослідники зауважують, що такі думки є помилковими, адже рослинні рештки, які спалюються не дають нічого нового землі. Поживні та мінеральні речовини удобрюють ґрунт при розкладанні.

Рятувальники постійно нагадують, що при сильному вітру полум’я швидко розповсюджується й з одного поля воно швидко перекидається на інше. На відкритій території без вітру вогонь може ширитися зі швидкістю до 4-х км за годину, із вітром – до 30 км. Висота полум’я при цьому може сягати 2-х метрів. Тож у ДСНС нагадують, що спалювати стерню на полях не варто.

На підконтрольній Україні території тим часом поля страждають через обстріли, а фермери втрачають врожай зернових культур.

Читайте також: Рашистів налякали у туалеті Запорізької АЕС

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение У запорізькому селі виникла пожежа на складах сільськогосподарської продукції появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/u-zaporizkomu-seli-vinikla-pozhezha-na-skladah-silskogospodarskoyi-produktsiyi

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top