У Запорізькому театрі ім. Магара влаштували свято для наймолодших глядачів

Керівництво театру каже, свято з улюбленими героями малечі — чудова альтернатива тим постановкам, які відвідують більш дорослі діти з батьками.

“Бебі-театр – це для нашого наймолодшого глядача, якого ми також хочемо виховувати в наших найкращих традиціях. Тому що дітки, яким два, три рочки не завжди можуть повну виставу ще висидіти, ну їм складно бути присутніми на виставі. А тут буде відбуватися інтерактив”, – зазначила т. в. о. директора-художнього керівника Запорізького музично-драматичного театру ім. В. Магара Ірина Редько.

Батькам-акторам, які більшість свого часу проводять на сцені, така ідея до вподоби, адже їхні діти чи не з пелюшок відвідують всі вистави. Дехто з малечі, певнять батьки, навіть вже визначився з майбутньою професією та хоче присвятити себе театру.

“Ми долучились до театру, коли нам було півтора рочки. Перший наш похід на “Попелюшку”, вона відсиділа десь півгодинки. Тому я думаю ні, не зарано. Треба якомога раніше пристосовувати до театру. Зараз це настільки в дітей з гаджетами, з інтернетом, з цими новими всіма технологіями дуже діти відокремлені від театру, від книг, тому це дуже важливо”, – розповіла артистка драми Запорізького музично-драматичного театру ім. В. Магара Тетяна Григорьєва.

У театрі імені Магара планують розширити глядацьке коло нового проєкту під назвою “Бебі-театр” та з нового сезону дарувати позитивні емоції не тільки дітям співробітників, а й усім відвідувачам.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/u-zaporizkomu-teatri-im-magara-vlashtuvali-svjato-dlja-najmolodshih-gljadachiv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=u-zaporizkomu-teatri-im-magara-vlashtuvali-svjato-dlja-najmolodshih-gljadachiv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top